01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59

Легалізація прибудови до будинку: як її провести в 2020 році?

Спроба розширити простір свого будинку – часте явище. Причому, стосується воно не лише власників квартир. Коли площа спочатку дуже обмежена, і єдиний варіант доступний тільки проживають на першому поверсі – це прибудова до фасаду будинку. Але і в приватному будинку прибудови – це цілком поширена практика. І багато хто вважає, що такі самовільні споруди на своїй ділянці не вимагають затвердження в державних органах. Таку думку помилково, адже згодом при будь-якої операції з нерухомістю невідповідність технічного паспорта реально складеним планом приміщень не дозволить провести операцію.

На щастя, навіть якщо ви вже прибудували до свого дому прибудову, ви можете її легалізувати, а компанія КБТІ допоможе вам в цьому. Давайте розглянемо, як буде відбуватися легалізація прибудов з наступного року.

Процес легалізації починається зі збору необхідних документів.
До їх числа відносяться:

  • Заява на отримання будівельного паспорта. Його необхідно правильно скласти і подати в місцеві контролюючі органи.
  • Проект будинку: його необхідно скласти заново з урахуванням вже внесених змін в архітектуру. Для цього замовте складання будівельного проекту у нас, ми зможемо виконати його швидко і точно.
  • Також важлива деталь: вам потрібно буде подати повідомлення про початок будівельних робіт зі спорудження прибудови.
  • Після цього на підставі проекту складається оновлений технічний паспорт.
  • Також потрібно буде замовити декларацію, яка підтвердить готовність введення будинку в експлуатацію.
  • І після цього всі ці документи необхідно подати в Укрдержреєстр для підтвердження права власності на будинок. Щоб кожен з етапів пройшов гладко і не приніс вам тимчасових або фінансових витрат, краще довірити легалізацію вашої прибудови професіоналам. За рахунок наших знань і можливостей, ви зможете швидко отримати на руки новий техпаспорт і зареєструвати зміни в держреєстрі. Розв’яжіть собі руки – і користуйтеся всіма перевагами легального статусу власника нерухомості збільшеної площі за рахунок прибудови.

Заявка