01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59
Легалізація самобуду
Детальніше

ВАРТІСТЬ послуг

Вид послугиВартістьТерміни виготовлення
Легалізація самобуду (самочинного будівництва)вiд 7000 грнпротягом 5 днів

Самобуд – це об’єкт нерухомості (будівля або частина будівлі), який побудований без наявності дозвільної документації на проведення будівельних робіт або зведений на землі з нецільовим призначенням ділянки.

Без отримання декларації або сертифіката про готовність об’єкта до експлуатації, а також будівельного паспорта та дотримання інших процедур ви станете всього лише власником будівельних матеріалів, але не об’єкта нерухомості. До такого будовою не можна законно підвести комунікації, зареєструватися в ньому, продати або провести інші нотаріальні дії. Тому узаконити самобуд – це перше, що повинен зробити власник, якщо будівельні роботи проведені без дозволів.
Узаконити самобуд можна спробувати самостійно, але це займе багато часу і сил. Вам знадобиться обійти далеко не одну інстанцію, щоб спочатку зібрати необхідні документи, а потім пройти всі етапи оформлення прав власності на даний об’єкт нерухомості.
КБТІ надає послуги “під ключ” узаконення самовільно побудованих об’єктів нерухомості в максимально стислі терміни.

Вартість і терміни легалізації самобуду розраховується окремо в кожному конкретному випадку і залежать від декількох факторів:

  • місцезнаходження об’єкта
  • площа
  • стадія будівництва
  • склад первинних документів
  • категорія складності
  • проблематика об’єкта

Щоб дізнатися вартість послуг зв’яжіться з нами за телефонами: +38 (099) 777-42-59, +38 (096) 777-42-59, +38 (044) 227-09-50.

ВІДГУКИ

наших клієнтів:

Олена Мовчан, м. Київ

Я звернулася в дану компанію за технічним паспортом на квартиру.
Зробили все дуже швидко: приміщення приїхали дивитися і переміряти в той же день, документи отримала на наступний день після візиту представників. Мені сподобалося співпрацю.

Ірина Грінченко, м. Київ

Отримала техпаспорт на заміський будинок за добу !!! Вранці обмір, на наступний ранок документ у мене на руках. Ціни нижче ніж у інших.

Ніна Шевченко, м. Київ

Замовили техпаспорт на квартиру, отримали в строк і з доставкою додому. Окреме спасибі Сергію за консультацію!

Микола Шархановіч, м. Київ

У компанії КБТІ замовляв технічний паспорт на квартиру. Залишився всім задоволений, ввічливий персонал. Все сподобалося, рекомендую всім

ВIДПРАВТЕ ЗАЯВКУ
Ми надамо послуги
з Вашою мінімальною участю!
ВIДПРАВИТИ ЗАЯВКУ

Фахівці Київського Бюро Технічної Iнвентаризації знають, як швидко узаконити самобуд та уникнути штрафів.

Заявка