01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59
Введення в експлуатацію
Реєстрація права власності
Узаконення та оцiнка майна
Ми працюємо для Вас
по всій Україні
наши услуги

НАШІ ПОСЛУГИ

ВIДПРАВТЕ ЗАЯВКУ
Ми надамо послуги
з Вашою мінімальною участю!
ВIДПРАВИТИ ЗАЯВКУ

Фахівці Київського Бюро Технічної Iнвентаризації знають, швидко узаконити самовільне будівництво

ПРО ВАРТIСТЬ

На вартість послуги впливає:
Тип об’єкту
Обсяг робіт по підготовці документації
Відсоток готовності об’єкту
Наявність або відсутність порушень (проблематики) на об’єкті
Місцезнаходження об’єкту
Загальна площа

НАШІ РОБОТИ

Ми пишаємося виконаними роботами для наших Клієнтів
Вам не потрібно більше витрачати час!
залиште заявку зараз
і отримаєте готові документи з безкоштовною доставкою!
ВIДПРАВИТИ ЗАЯВКУ

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

25
міст України
і в кожному з них наш офіс
20
мінумум об’єктів
Ми вводимо в експлуатацію і узаконюємо щотижня
5
кваліфікованих фахівців
працює над кожним замовленням

НАШI КЛIЕНТИ:

ЧОМУ МИ

 • Ви завжди можете отримати безкоштовну юридичну консультацію.
 • Наша компанія дорожить кожним клієнтом, і це дає результат: зараз в приватному КБТІ щодня проводять більше 100 інвентаризацій нерухомості.
 • Один наш технік можете провести обмір об’єкта площею 5000 кв. м. за день. Наші фахівці працюють з надсучасним обладнанням для виміру даних: Bosch GLM Professional і Leica DISTO.
 • Ми завжди оформлюємо документи максимально швидко і в обумовлені терміни.
 • При вимірах ми враховуємо всі деталі, а також побажання замовника. Ви можете бути впевнені – КБТІ завжди на вашому боці!
 • Офіс приватного КБТІ працює в кожному обласному центрі країни. Ви можете замовити послуги КБТІ в Києві та Київській області, а також в будь-якому місті України на нашому офіційному сайті КБТІ. Ми завжди поруч!

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми пишаємося тим, що Київське Бюро технічної інвентаризації – найбільша експертно-правова компанія країни. У нас ретельно підходять до відбору фахівців, тому всі наші співробітники – справжні професіонали з великим досвідом роботи. У нас працюють найкращі:


 • Инженеры
 • Эксперты
 • Оценщики
 • Юристы

Кожен власник нерухомості рано чи пізно стикається з необхідністю оформлення документів БТІ. Це може бути пов’язано з продажем, переплануванням або реконструкцією нерухомості, введенням в експлуатацію об’єкта нерухомості, приватизацією, реєстрацією або оформленням права власності.
Для збору і систематизації інформації, що стосується об’єктів нерухомості, функціонує ТОВ «КИЇВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ». Єдина інформаційна система дозволяє зібрати і в разі необхідності надати інформацію по будь-якому об’єкту нерухомості (будинок, квартира, гараж, нежитлова будівля, приміщення, цілісний майновий комплекс або земельну ділянку). Дані про об’єкт нерухомості в обов’язковому порядку будуть потрібні при проведенні нотаріальних угод об’єктів нерухомого майна, здійснення перепланування або реконструкції, реєстрації права власності, приватизації, введення об’єкта нерухомості в експлуатацію. Тільки за допомогою БТІ існує можливість отримати технічний паспорт нерухомості з докладними кресленнями, розрахунком площ і іншою необхідною інформацією.
ТОВ «КИЇВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ» надає професійні послуги у вирішенні даних питань як для юридичних, так і для фізичних осіб на всій території України.

Основні напрямки та особливості діяльності БТІ

З огляду на той факт, що послуги БТІ є затребуваними серед великої кількості власників нерухомості, варто докладніше позначити особливості діяльності структури. Перш за все, необхідно відзначити те, що вчинення найбільш поширеноЇ угоди купівлі-продажу не здійснюється без відповідних документів, які видаються тільки в БТІ.

Після введення в експлуатацію того чи іншого об’єкта нерухомості на нього оформляються документи підтверджують право власності. У них міститься вся інформація щодо даного об’єкта нерухомості. Саме тому оформлення права власності об’єкта нерухомості безпосередньо пов’язана з діяльністю БТІ.

При наявності в будинку будівель і перепланувань, що не були узаконені і не підтверджені документально, рекомендуємо отримати з даного питання допомогу в ТОВ «КИЇВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ».

Також КБТІ надає можливість отримати витяг з Державного земельного кадастру, який необхідний для здійснення угод і надання в різні структури і організації.

Таким чином, ТОВ «КИЇВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ» надає досить широкий перелік послуг, що стосуються об’єктів нерухомого майна. Для покупця нерухомості відповідні документи з БТІ – запорука безпеки угоди. Адже для майбутнього власника нерухомості важливо упевнитися в тому, що на об’єкті відсутні перепланування і реконструкції, які є самовільними і тому незаконними. Отримуючи документ БТІ, покупець може пересвідчитися в тому, що його майбутня власність перебуває в належному стані і не викличе додаткових проблем в подальшому.

Професійні послуги за доступними цінами.

Більшість людей уявляють собі отримання необхідних документів у БТІ, як процедуру, яка вимагає великої кількості особистого часу. Це пов’язано зі стереотипами і застарілим розумінням діяльності подібних структур. На сьогоднішній день функціонують приватні компанії, які надають всі види послуг, пов’язаних з нерухомістю. Їх відмінна риса – якісне виконання поставлених завдань в терміни, найбільш зручні для клієнта.

Діяльність таких організацій підлягає обов’язковій сертифікації, тому є абсолютно законною.

Функції ТОВ «КИЇВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ» полягають в наданні наступних видів послуг фізичним та юридичним особам:

 • проведення процедури технічної інвентаризації об’єктів нерухомості;
 • оформлення та реєстрація прав власності на об’єкти нерухомості;
 • виготовлення технічних паспортів та інформаційних довідок;
 • розподіл майна;
 • узаконення перепланувань, реконструкцій та самовільної забудови;
 • оцінка нерухомого майна;
 • будівельна експертиза.

У нашій компанії працюють тільки професіонали, які пройшли атестацію в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та отримали кваліфікаційний сертифікат на право виконання робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна відповідно до статті 17 Закону України “Про архітектурну діяльність”. ТОВ «КИЇВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ» має чудову репутацію серед клієнтів завдяки ефективному та оперативному вирішенню питань.

Фахівці нашої компанії можуть зустрітися з клієнтом в будь-який зручний для нього час. При необхідності дата інвентаризації переноситься відповідно до побажань замовника. Важлива перевага співпраці з приватними структурами – можливість термінового оформлення документів. Дана особливість вкрай важлива в тому випадку, коли нотаріальну угоду нерухомого майна планується провести в найбільш короткі терміни.

Всі без винятку документи, які клієнти отримують в нашій компанії, мають офіційний статус і можуть пред’являтися в усіх структурах і організаціях. Офіційний сайт КБТІ містить детальну інформацію, що стосується діяльності нашої компанії. Клієнти отримують можливість ознайомитися з переліком послуг, що надаються, особливостями отримання всіх видів документів.

Також сайт КБТІ містить перелік нормативно-правових документів (закони України, постанови, інструкції, методичні рекомендації), згідно з якими здійснюється діяльність компанії. У розділі «Контакти» кожен клієнт зможе отримати точні дані про адресу організації, контактні телефони. Для додаткової зручності на сайті КБТІ передбачена форма для замовлення зворотного дзвінка.

Звертаючись до компанії ТОВ «КИЇВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ» для вирішення питань, пов’язаних з нерухомістю, клієнти отримують цілий ряд переваг:

 • можливість оформлення документів в максимально короткі терміни;
 • демократичні ціни на послуги, що надаються;
 • отримання консультації та виїзд на об’єкт фахівця у зручний для клієнта час;
 • можливість безкоштовної кур’єрської доставки оформлених документів;
 • оформлення замовлення і отримання консультації в телефонному режимі;
 • можливість виконання завдань будь-якого рівня складності.

У нашій компанії працюють тільки професійні співробітники, які здатні вирішити питання будь-якого рівня складності.

Оформлення технічного паспорта, реєстрація прав власності, введення в експлуатацію об’єкта, узаконення перепланувань і реконструкцій – все без винятку завдання будуть вирішені максимально якісно, ​​в найбільш зручні для клієнта терміни. Команда фахівців нашої компанії здійснює діяльність відповідно до індивідуального підходу до кожного замовника послуг.

Ціни на послуги КБТІ відрізняються демократичністю. Таким чином, якісне і професійне оформлення необхідних документів, пов’язаних з нерухомістю, може дозволити собі кожен замовник. Ознайомитися з тарифами КБТІ клієнти можуть на сайті компанії.

Завдяки можливості безкоштовної кур’єрської доставки оформлених документів, наші клієнти отримують відчутну економію особистого часу. Це дозволяє кожній людині, що зіткнулася з необхідністю отримання документів в БТІ, забути про нескінченні черги і бюрократичнІ недоліки подібних організацій. Звернувшись до нас, кожен клієнт отримує необхідні документи в максимально короткі терміни. Також існує можливість термінового виконання замовлення.

ТОВ «КИЇВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ» – ваш надійний партнер у вирішенні всіх питань, що стосуються нерухомості житлового та нежитлового фонду. Швидке і якісне виконання поставлених завдань гарантується.

Заявка