Узаконити перепланування

Неможливо все життя прожити в квартирі або будинку та нічого не змінити! Перестановка, зміна зовнішнього вигляду приміщення допомагають створити затишне місце, куди приємно приходити після важкого робочого дня, організувати зручні робочі місця для співробітників, оформити салон або магазин з незабутнім інтер’єром.

узаконивание перепланировки в киеве и области КБТИ

Але не завжди роботи обмежуються фарбуванням стін: іноді ми стикаємося з необхідністю перекроїти приміщення, перенести внутрішні перегородки або змінити призначення тієї чи іншої ділянки будинку. Не кожна така дія безпечна: іноді незнання може призвести до пошкодження несучих стін, і тоді під загрозою опиняється стійкість усього будинку.

Узаконення перепланування – це документальне підтвердження того, що ремонт, який ви запланували або зробили, безпечний.

Наприклад, вимагають підтвердження знесення та переміщення міжкімнатних перегородок, розміщення санвузла над житловими приміщеннями, перенесення дверних прорізів, об’єднання ванної кімнати і туалету.

Дізнайтеся прямо зараз, чи потрібно узаконити задуману вами переробку та які документи вам потрібні для цього: +38 (099) 777-42-59, +38 (096) 777-42-59, +38 (044) 227-09-50.

За законодавством України можна:

1. Узаконити перепланування до проведення ремонтних робіт

Якщо перепланування не порушує несучих стін і конструкцій, то узаконити його можна шляхом отримання висновку інженера БТІ та внесення змін до техпаспортуАле якщо ремонт в приміщенні торкнеться несучої конструкції будинку або інженерних систем загального користування (водопровід, каналізація, опалення), то алгоритм легалізації перепланування такий:

 1. Проект на реконструкцію;
 2. Повідомлення з ДАБК про початок проведення реконструкції (дозвіл);
 3. Будівельно-ремонтні роботи;
 4. Технічний паспорт;
 5. Декларація про готовність об’єкта до експлуатації;
 6. Реєстрація права власності.

2. Узаконити вже зроблене перепланування

Якщо ви проводили перепланування без дозвільної документації, то не зможете продати, здати в оренду, подарувати або залишити у спадок таку нерухомість до легалізації проведених робіт. Узаконити готове перепланування складніше, ніж узгодити його на стадії підготовки, але зробити це можна і потрібно. Пам’ятайте: чим швидше ви узаконите перепланування, тим менше виникне складнощів.

Які документи потрібні для узаконення перепланування?

 • паспорт, ІПН замовника,
 • проект, за яким проводилася / проводитиметься перепланування,
 • техпаспорт нерухомості,
 • правовстановлюючі документи (договір купівлі-продажу і т.п.).

КБТІ надає повний юридичний супровід вашого замовлення. Ми візьмемо на себе всі турботи, починаючи від збору документів і до видачі техпаспорта. В результаті легалізації перепланування ви отримуєте техпаспорт з внесеними змінами та витяг з держреєстру про право власності.

Ціна легалізації залежить від того, де знаходиться нерухомість, на якій стадії узаконення перепланування зараз проект, яких документів не вистачає для оформлення дозволів, як швидко вам потрібно узаконити переробку. Вартість розраховується окремо в кожному конкретному випадку. Щоб дізнатися орієнтовну ціну, зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті або через форму онлайн-консультанта!

КБТІ проводить легалізацію:

 • перепланування в квартирі,
 • перепланування в будинку,
 • перепланування в офісі,
 • перепланування в гаражі або будь-якому іншому нежилому приміщенні.

Ми допоможемо узаконити мансарду або узаконити окремий вхід, узаконити вікно або прибудову в Києві та Київській області. Замовником можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи.

Ви завжди можете нам зателефонувати:

(099) 777 42 59|(096) 777 42 59|(044) 227-09-50