Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Перепланування зі зміною зовнішнього вигляду приміщень допомагають створити затишне місце з незабутнім інтер’єром, куди приємно прийти після важкого робочого дня або організувати зручні робочі місця для співробітників компаній і підприємств.Але не завжди роботи обмежуються поточним ремонтом, іноді власники нерухомості стикаються з необхідністю демонтувати і перенести внутрішні перегородки або змінити призначення приміщень нерухомості. Такі зміни є небезпечними, іноді незнання технічних характеристик будівлі може привести до пошкодження несучих стін, і в такому випадку під загрозою опиняється стійкість всього об’єкта нерухомості.

Узаконення перепланування – це документальне підтвердження безпечно проведеного ремонту.
Якщо необхідно підтвердження легальності знесення і переміщення міжкімнатних перегородок, перенесення дверних прорізів без порушення несучих конструкцій, об’єднання ванної кімнати і санвузла, то експерти КБТІ нададуть послуги узаконення змін шляхом виготовлення технічного висновку інженера БТІ і внесення змін в техпаспорт.
Вартість легалізації залежить від категорії складності і площі об’єкту. Щоб дізнатися вартість послуг, зв’яжіться з нами за телефонами: +38 (099) 777-42-59, +38 (096) 777-42-59, +38 (044) 227-09-50.

КБТІ проводить легалізацію:

  • перепланування в квартирі,
  • перепланування в будинку,
  • перепланування в офісі,
  • перепланування в гаражі або будь-якому іншому нежилому приміщенні.

Ми допоможемо узаконити мансарду або узаконити окремий вхід, узаконити вікно або прибудову в Києві і області. Замовником можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи.

ВІДГУКИ
наших клієнтів:
ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ
Ми надамо послуги з Вашою мінімальною участю!

Фахівці Київського Бюро технічної інвентаризації знають,

як швидко узаконити перепланування

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.