01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59

Як підтвердити своє право володіння нерухомістю?

Навіть якщо ви маєте в користуванні майно та при цьому хочете провести з ним будь-які маніпуляції, вам знадобиться довести право власності на нього. Особливо це актуально для нерухомого майна, яке обов’язково потрібно оформити документально, щоб підтвердити свої права на нього.

В якості підтвердження права власності на нерухомість можуть виступати найрізноманітніші документи. Вони різняться в залежності від способу придбання майна, його статусу або статусу його власника. Найчастіше, це договір, який надає права власності певній особі в результаті операції купівлі-продажу, дарування, обміну, довічного утримання та інших маніпуляцій. Також буває так, що правовстановлюючим документом виступає судове рішення, яке наділяє правами одну зі сторін у судовому розгляді.

У будь-якому випадку, документ, що підтверджує ваше право на нерухомість має бути зареєстрований в єдиному Державному Реєстрі, і на руки ви отримуєте витяг з цього реєстру в якості підтвердження ваших прав.

Завдяки спрощенню законодавчої норми, з 2016 року свідоцтва про право власності на руки не видаються. Замість цього, ви можете замовити довідку з загальнодоступного Єдиного Державного Реєстру, якщо вам потрібно підтвердити ваші права на нерухомість.

Які права підтверджують документи на майно:

  • Право на отримання спадщини.
  • Право на майно, придбане з торгів аукціону.
  • Право на приватизоване нерухоме майно.
  • Право на частку в майні, спільно нажите з чоловіком.
  • Рішення суду на право власності.
  • Держакт на земельну ділянку.

Отримати підтвердження ваших прав на нерухомість вам допоможуть експерти КБТІ.

Заявка