01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59

Як отримати довідку про відсутність забудови?

Документи, що підтверджують відсутність будівель на ділянці, можуть знадобитися кожному власнику землі. Але постійні зміни в законодавстві призводять до плутанини, і нерідко в момент необхідності стає незрозуміло: де і як отримувати довідку про відсутність забудови? Наш короткий гайд допоможе вам звернутися за адресою і отримати таку довідку швидко і без зусиль.

Раніше всі довідки видавалися виключно державними органами землеустрою і кадастру. Але зараз держ.органи залишили за собою право контролю і ревізії, а повноваження з видачі довідок делегували Бюро технічної інвентаризації. Тобто, отримати довідку про відсутність будівель ви зможете в КБТІ.

Процес видачі довідки в КБТІ

При зверненні в КБТІ, ви замовляєте послугу огляду фахівцем, який зробив висновок про після проведення процедури.

Перед подачею зберіть пакет документів, який включає в себе:

  • Ваш паспорт та ІПН.
  • Правовстановлюючі документи на земельну ділянку.
  • Свідоцтво про реєстрацію.

При зверненні в державне бюро інвентаризації, будьте готові до того, що термін видачі довідки затягнеться на кілька місяців. У КБТІ це виключено: ми здійснимо огляд і видамо документ про відсутність будівель в найкоротший термін.

Пам’ятайте про те, що ми не зможемо видати вам таку довідку в наступних випадках:

  • Якщо фахівець КБТІ не отримає доступ на територію земельної ділянки.
  • Ви не надали правовстановлюючі документи на землю.
  • Ви неправильно заповнили заяву або подали недійсні документи.

З досвіду ми можемо сказати: звернення в приватну компанію КБТІ – це можливість отримати довідку про відсутність будівель швидко, без проблем і зайвих нервів. Така довідка знадобиться вам для самих різних випадків, від відчуження земельної ділянки, коли без довідки нотаріус не зможе провести процедуру відчуження, до покупки земельного наділу або доказів того, що госп. діяльність на ділянці не порушує права інших власників.

Заявка