01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59

Судова будівельно-технічна експертиза: як визначити якість і вартість робіт

Будівельні роботи затребувані як юридичними особами – забудовниками, так і приватними особами, яким необхідно провести ремонтні роботи в своїй нерухомості. І нерідко і ті, і інші, наймають третіх осіб для виконання комплексу робіт.

Але разом з тим, недобросовісні підрядники – явище не настільки вже й рідкісне в українських реаліях. Некваліфіковані працівники, неякісні матеріали або спочатку провальний проект робіт можуть привести вас до того, що гроші на ремонт або будівництво витрачено, а результат виявляється незадовільним.

І якщо в умовах косметичного ремонту в квартирі такі результати ще можна виправити за відносно малими витратами, то в умовах спорудження нових будівель або масштабних будівельних об’єктів несумлінність підрядників може стати справжньою катастрофою для інвестора. Що ж робити в такому випадку, і як убезпечити себе і свої вкладення?

Для початку визначимо, які якості потрібно перевірити на етапі підготовки до будівництва і в процесі самого виконання робіт?

  • Перспективи досягнення бажаного результату: чи буде точно відповідати замовлений ремонт вашим очікуванням?
  • Чи безпечно інвестування коштів при співпраці з конкретним підрядником: інакше кажучи, завжди каже правду він при закупівлі матеріалів, чи не буде красти або використовувати низькокваліфікований персонал для роботи.

Перше логічним чином випливає з другого. Але як контролювати сумлінність? Наведемо кілька простих рішень, які ви, як замовник, зможете реалізувати самостійно:

  • Вимагайте ліцензію у підрядників. Краще звертатися до тих, які дійсно підтвердили своє право виконувати потрібні вам роботи.
  • Обов’язково укладайте договір підряду з точним зазначенням необхідних робіт і термінів.

Але і цього недостатньо. Щоб деталізувати такий договір, а також стежити за його виконанням, необхідна допомога фахівців. І тут на допомогу прийде судова будівельно-технічна експертиза. Експерти КБТІ зможуть не тільки допомогти в складанні договору, але і точно відстежити, наскільки виконуються його умови.

Не ризикуйте своїми інвестиціями – замість цього довірте контроль над виконанням будівельних робіт експертам!

Заявка