01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59

Що таке номер земельного кадастру?

При купівлі земельної ділянки або його виділення ви напевно стикалися з так званим кадастровим номером. Це унікальний 19-значний код, в якому зашифрована вся важлива інформація про географічне місце розташування вашої ділянки.

Видається кадастровий номер в КБТІ, і у нас ви можете замовити цю послугу для своєї земельної ділянки. А зробити це буде необхідно, якщо ви плануєте будь-які операції або маніпуляції з землею: без наявності кадастрового номера проводити їх незаконно.

   Якщо ви не знаєте, присвоєно вашій ділянці кадастровий номер, ви зможете перевірити його наступними способами:

  • Подивіться в свій акт на право власності на землю: кадастровий номер зазвичай вказується в цьому документі.
  • Також можна перевірити кадастровий номер ділянки на сайті «Публічної кадастрової карти України». Цей ресурс відкритий кожному користувачеві Інтернету і надає повну інформацію і площі і межі ділянки, його формі власності, власника і цільове призначення.

Нерідко наділи землі, оформлені до 2009 року, не мають привласненого кадастрового номера. На той момент це не було обов’язковою умовою для присвоєння права власності на ділянку. Якщо у вашому акті на землю такого номера немає, перевірте його через «Публічну кадастрову карту України», і якщо номер не був привласнений, краще відразу звернутися в КБТІ, щоб отримати його. Справа в тому, що без кадастрового номера ви як і раніше будете вважатися власником ділянки, але ні продати його, ні здати в оренду, ні провести будь-яку іншу операцію з ним ви не зможете. Наші фахівці готові допомогти вам надати послуги з оцінки земельної ділянки.

Заявка