01033, м. Київ, вул. Жилянська, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com

Приватизація квартири. На що звернути увагу?

Для чого потрібна приватизація квартири? Очевидно для того, щоб її жителі мали законні підстави в ній перебувати. Така одинична процедура позбавить від безлічі проблем. Сам процес приватизації регулюється законними рамками. Це стосується не тільки державних приміщень, але і кооперативних площ.

Основні етапи приватизації

Інвентаризація. Для цього необхідно замовити новий технічний паспорт і внести необхідні корективи в існуючі документи.
Збір і подача документів. Все залежить від того яка квартира приватизується (кооперативна або державна). Потрібно взяти довідки в Укрдержреєстрі або Районною адміністрації.
Державна реєстрація. Оформлення і реєстрація всіх необхідних документів.
У будь-якому випадку приватизація займає близько 1,5-2 місяці. Необхідно також враховувати зміну планування і корективи в техпаспорті.
Можна також приватизувати службові приміщення, але це набагато складніше і довше. Першим кроком до цього є присвоєння приватного статусу, а не службового.

Документи, необхідні для приватизації:

  • Паспорт та ідентифікаційний код.
  • Технічний паспорт на квартиру.
  • Документ, що підтверджує членство в кооперативному співтоваристві.
  • Завірена письмова заява на приватизацію квартири.
  • Ордер на вселення в приміщення.
  • Письмова згода на приватизацію всіх, хто в ній прописаний. Також повинні додаватися копії паспортів та ідентифікаційних кодів.

У будь-якому випадку приватизувати квартиру за допомогою КБТІ набагато легше. Досвідчені фахівці заощадять ваш час і сили. Також ви будете краще інформовані в сфері законів і їх змін. Все, що потрібно буде зробити – забрати готові документи про приватизацію.

Заявка