01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59

Навіщо потрібна експертиза будівництва та ремонту?

Часи, коли будівництво та ремонт проводилися в основному власниками житла власноруч давно пішли в минуле. Сьогодні для цього створюються різні компанії, що виступають підрядниками. Але якість надаваних ними послуг може викликати сумніви у замовника, і в цьому випадку на допомогу прийде спеціальна процедура – експертиза обсягу, якості та вартості будівельних робіт.

Вона покликана виявити порушення технологічного процесу будівництва або ремонту з боку підрядника, наприклад, якщо той заощадив на будматеріалах. Експертиза дозволить встановити вартість витрачених матеріалів для порівняння їх з кошторисом об’єкта.

Проводиться експертиза будівельних і ремонтних робіт в такий спосіб:

  • Експерт проводить візуальний огляд об’єкта і фіксує наявні порушення або дефекти, які виникли в ході будівельно-ремонтних робіт.
  • Після цього фахівець проводить заміри об’єкта і перевіряє геометричні параметри.
  • Потім слідує етап звірки з проектно-кошторисною документацією об’єкта для виявлення розбіжностей.
    Вартість проведення експертизи залежить як від розмірів об’єкта і складності робіт, так і від термінів. Якщо ви хочете замовити проведення експертизи будівельних і ремонтних робіт, КБТІ допоможе вам в цьому.

Наші фахівці підберуть для вас відповідний тип процедури, виконають її швидко і якісно, ​​відповідно до вимог до експертизи. В результаті ви отримаєте детальний звіт сертифікованого експерта, який буде юридично дійсним документом для подання в суперечці або судовому розгляді.

Ми пропонуємо не тільки саме проведення експертизи, але і консультацію для наших клієнтів. Якщо у вас є сумніви в порядності обраного вами підрядника, результати будівництва або ремонту очевидно розходяться з вашими очікуваннями, або ви вже маєте на руках факти розкрадання ваших грошей будівельною компанією, але хочете підкріпити їх офіційної експертизою, фахівці КБТІ допоможуть вам в цьому.

Заявка