01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59
Легалізація
перепланування
Детальніше

ВАРТІСТЬ послуг

Вид послугиВартістьТерміни виготовлення
Легалізація переплануваннявiд 2000 грнпротягом 5 днів

Перепланування зі зміною зовнішнього вигляду приміщень допомагають створити затишне місце з незабутнім інтер’єром, куди приємно прийти після важкого робочого дня або організувати зручні робочі місця для співробітників компаній і підприємств.Але не завжди роботи обмежуються поточним ремонтом, іноді власники нерухомості стикаються з необхідністю демонтувати і перенести внутрішні перегородки або змінити призначення приміщень нерухомості. Такі зміни є небезпечними, іноді незнання технічних характеристик будівлі може привести до пошкодження несучих стін, і в такому випадку під загрозою опиняється стійкість всього об’єкта нерухомості.

Узаконення перепланування – це документальне підтвердження безпечно проведеного ремонту.
Якщо необхідно підтвердження легальності знесення і переміщення міжкімнатних перегородок, перенесення дверних прорізів без порушення несучих конструкцій, об’єднання ванної кімнати і санвузла, то експерти КБТІ нададуть послуги узаконення змін шляхом виготовлення технічного висновку інженера БТІ і внесення змін в техпаспорт.
Вартість легалізації залежить від категорії складності і площі об’єкту. Щоб дізнатися вартість послуг, зв’яжіться з нами за телефонами: +38 (099) 777-42-59, +38 (096) 777-42-59, +38 (044) 227-09-50.

КБТІ проводить легалізацію:

  • перепланування в квартирі,
  • перепланування в будинку,
  • перепланування в офісі,
  • перепланування в гаражі або будь-якому іншому нежилому приміщенні.

Ми допоможемо узаконити мансарду або узаконити окремий вхід, узаконити вікно або прибудову в Києві і області. Замовником можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи.

ВІДГУКИ

наших клієнтів:

Олена Мовчан, м. Київ

Я звернулася в дану компанію за технічним паспортом на квартиру.
Зробили все дуже швидко: приміщення приїхали дивитися і переміряти в той же день, документи отримала на наступний день після візиту представників. Мені сподобалося співпрацю.

Ірина Грінченко, м. Київ

Отримала техпаспорт на заміський будинок за добу !!! Вранці обмір, на наступний ранок документ у мене на руках. Ціни нижче ніж у інших.

Ніна Шевченко, м. Київ

Замовили техпаспорт на квартиру, отримали в строк і з доставкою додому. Окреме спасибі Сергію за консультацію!

Микола Шархановіч, м. Київ

У компанії КБТІ замовляв технічний паспорт на квартиру. Залишився всім задоволений, ввічливий персонал. Все сподобалося, рекомендую всім

ВIДПРАВТЕ ЗАЯВКУ
Ми надамо послуги
з Вашою мінімальною участю!
ВIДПРАВИТИ ЗАЯВКУ

Фахівці Київського Бюро Технічної Iнвентаризації знають, як швидко узаконити перепланування.

Заявка