01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59

Купівля квартири в новобудові: як уникнути помилок?

Купівля нового житла – завжди важлива подія. Особливо, якщо це житло в новому будинку, так звана первинна нерухомість. Але при цьому важливо не дати себе обдурити, адже багато забудовників можуть промовчати про важливі моменти або свідомо приховати їх.

Як уникнути помилок при покупці житла в новобудові? Розповімо про 4 ключових моментах.

  1. Ретельно вибирайте фірму-забудовника. Дивіться її ділову репутацію, читайте відгуки про вже зданих об’єктах цієї компанії, і, зрозуміло, детально перевіряйте всі документи забудовника! Пам’ятайте, що девелопер повинен мати всі дозвільні документи і підтвердження права на будівельні роботи. Також він повинен точно вказати в документах площа забудови, її мета.
  2. Детально розбирайтеся в умовах інвестування в житло, що будується, щоб згодом не втратити зайві гроші. Пам’ятайте, що всі умови інвестування, поряд з ліцензіями забудовника і його дозвільними документами повинні бути викладені у відкритому доступі, в тому числі і на державних сайтах.
  3. Перевіряйте всі дозволи на будівництво у обраного забудовника: якщо хоча б на один тип робіт дозвіл не отримано, це може привести до того, що ваш об’єкт буде заморожений, поки підрядчик не розбереться зі своїми ліцензіями.
  4. Не бійтеся задавати питання девелоперу, у якого ви хочете купити житло. Пам’ятайте, що забудовник, який діє в поле закону і веде будівництво якісно, ​​завжди буде готовий надати вам максимум інформації. Якщо ж на свої запитання ви точних відповідей не одержуєте, може, не варто ризикувати грошима і вкладати їх в сумнівний об’єкт? Також не забувайте уточнювати, хто саме розробляв архітектурний проект того житлового комплексу, в якому ви плануєте жити. Іноді репутація архітектора може зіграти вирішальну роль: проекти хороших фахівців не мають помилок, а значить, таке житло буде і комфортним, і безпечним для вас.

Заявка