Технічний паспорт

Отримати технічний паспорт на квартиру, будинок і будь-яку нерухомість Вам допоможе КБТИ. Безкоштовна доставка, швидке оформлення технических паспортів.

Вид послугВартість
Технічний паспорт на квартирувід 400 грн.
Технічний паспорт на квартиру

з інформаційної довідкою про реєстрацію власності.

від 800 грн.

(протягом 5 днів)

Технічний паспорт на гараж (паркомісце)від 400 грн.
Технічний паспорт на нежитловевід 1000 грн.
Технічний паспорт на незавершене будівництводоговірна
Технічний паспорт на будинок від 1000 грн.

Виготовлення технічного паспорту

Виготовлення технічного паспортуБТІ Київ. Наших співгромадян завжди відлякували черги, в яких їм прийшлось би відстояти при оформленні та отриманні потрібних документів у БТІ. Проте наша організація практикує зовсім інший підхід. У нас все спрямовано на задоволення інтересів клієнтів. Вони отримують якісні послуги, витрачаючи при цьому обмаль часу та грошей.

Наше БТІ Київ пропонує швидке виготовлення технічного паспорту і безкоштовну доставку його до клієнта. У нашому колективі працюють співробітники із значним досвідом роботи, тому впораються із завданням будь-якого рівня складності. Щоб виготовити технічний паспорт, представники з бюро технічної інвентаризації прибудуть на місце і виконають усі необхідні заміри.

Ми проводимо фіксацію отриманих результатів у документальній формі. Її результатом буде виготовлення технічного паспорту, який знадобиться власнику квартири, гаража чи будівлі. Зазвичай такий документ потрібний, якщо:

  • встановлюється право власності на об’єкт нерухомості;
  • проводиться технічна інвентаризація;
  • власнику довелося змінити чи реконструювати житлове приміщення;
  • після отримання права власності на певний об’єкт нерухомості;
  • під час проведення приватизації.

БТІ Київ

Технічний паспортЧому в нас вигідно, зручно і недорого. Технічний паспорт БТІ буде виготовлено у стислі терміни, при цьому у нас будуть витримані стислі терміни і доступні ціни. Час, необхідний для проведення будь-яких дій, заздалегідь узгоджується із нашим замовником, і йому не доведеться хвилюватися і годинами очікувати прибуття спеціалістів. Для зручності наших клієнтів, яким потрібний технічний паспорт БТІ Київ, наші послуги можна замовити за телефоном, що вказаний на сайті.

Замовник залишає свою заявку, після чого ми домовляємось про час прибуття наших представників. Спеціаліст прибуде на об’єкт, виконає усі необхідні вимірювання, тому турбуватися клієнтові не доведеться. Ми організуємо кур’єрську доставку, а людина отримає готовий документ на руки.

Наша компанія працює на протязі десяти років. Усі співробітники пройшли процедуру атестації архітектурно-будівельної комісії і отримали сертифікати. У місті Київ БТІ технічний паспорт ціна є виваженою і доступною для усіх власників нерухомості. Зазвичай на виготовлення документу на квартиру необхідно витратити до п’яти днів. Після цього наші замовники можуть отримати документ і виконувати усі заплановані дії.

Наша компанія готова запропонувати вигідні умови співпраці із нотаріусами та агентствами нерухомості, землевпорядними організаціями та проектно-архітектурними компаніями. Звертайтесь до наших консультантів, ми завжди знайдемо можливість для налагодження потрібних і корисних зв’язків. При необхідності ми проведемо безкоштовні консультації, розкажемо про принципи та підходи у нашій діяльності і підрахуємо попередню вартість наших послуг. Ми зможемо виготовити документи і у терміновому режимі. Усі деталі замовлення можуть бути уточнені у індивідуальному порядку.

Ви завжди можете нам зателефонувати:

(099) 777 42 59|(096) 777 42 59|(044) 227-09-50