Техпаспорт на будинок в Києві та області

Технічний паспорт на житловий або садовий будинок – це інформаційно-довідковий документ, який оформлює БТІ на підставі інвентаризації будинку. Техпаспорт будинку містить інформацію про характеристики споруди: адреса, схема земельної ділянки з розташуванням на ній всіх будівель і споруд, поверховий план, експлікація з площами приміщень, конструктивні елементи (матеріал фундаментів, стін, перегородок, перекриттів, покрівлі, підлоги, із зазначенням інженерного обладнання), а також законність будови.

техпаспорт на дом в киеве и области

Документ не є правовстановлюючим, але без нього неможливо ввести будинок в експлуатацію, зареєструвати право власності на нього, продати, обміняти, подарувати або здійснити будь-яку іншу операцію з цим видом нерухомості.

 

Щоб отримати техпаспорт житлового або садового (дачного) будинку, потрібно провести технічну інвентаризацію. Якщо раніше оформлення технічного паспорта було пов’язано з чергою, величезною кількістю документів і могло затягнутися надовго, сьогодні все набагато простіше. З 2013 року технічну інвентаризацію будинку можуть проводити сертифіковані приватні БТІ. Вам достатньо зателефонувати в Київське Бюро технічної інвентаризації, і ми домовимося про час приїзду інженера. Ви можете замовити:

  •  техпаспорт на жилой дом,
  •  техпаспорт на садовый (дачный) дом.

техпаспорт на житловий будинок,

техпаспорт на садовий (дачний) будинок.

Зверніть увагу: якщо ви робили перепланування або реконструкцію будинку, техпаспорт підлягає переоформленню!

Які документи потрібні для оформлення технічного паспорта?

Виготовлення первинного техпаспорта на будинок потрібно для введення будівлі в експлуатацію. Для оформлення заявки знадобляться: правовстановлюючі документи на земельну ділянку, паспорт і ІНПП власника, заява на проведення технічної інвентаризації, довідка з садового кооперативу (для садових і дачних будинків). Якщо площа будинку понад 300 кв.м., знадобиться проектна документація.

Виготовлення вторинного техпаспорта на будинок відбувається, як правило, при зміні власника, а також після перепланування, реконструкції, підключення до комунікацій. Для оформлення заявки вам потрібно підготувати: правовстановлюючі документи на будинок та земельну ділянку під ним, паспорт і ІНПП власника, заява на проведення технічної інвентаризації, старий техпаспорт.

Терміни
Для того, щоб зробити техпаспорт на будинок в Києві та Київській області, знадобиться від одного до семи днів. Прямо зараз на нашому сайті ви можете замовити техпаспорт в онлайн режимі або по телефону, а також отримати безплатну консультацію з питань, пов’язаних з оформленням технічного паспорта на будинок.

Ви завжди можете нам зателефонувати:

(099) 777 42 59|(096) 777 42 59|(044) 227-09-50