01033, м. Київ, вул. Жилянська, 59, DIPLOMAT HALL     kbti.kiev@gmail.com
ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТА УЗАКОНЕННЯ
НЕРУХОМОСТІ
вiд 2000 грн. вiд 3 днiв
Подати заявку
Вид услугВартістьТерміни виготовлення
легалізація та узаконення нерухомостіот 2000 грнвід 3 днів
* Вартість залежить від площі і категорії складності об’єкта.

Будівництво, реконструкція або капітальний ремонт без дозвільних документів робить нерухомість незаконною. Це означає, що таким нерухомим майном заборонено легально користуватися, проводити державну реєстрацію права власності, здійснювати нотаріальні угоди (оформляти договори купівлі-продажу, дарування, іпотеки і т.д.). У таких випадках необхідно виконати передбачені законом дії, за допомогою яких дану нерухомість можна легалізувати. Ця процедура ще називається узаконенням.

Узаконення нерухомості – це комплекс послідовних робіт, який включає в себе:

  • обстеження і обмір об’єкта;
  • аналітика правовстановлюючих та технічних документів;
  • підготовка дозвільних документів і технічних висновків підтверджують легальність будівельних і ремонтних робіт на об’єкті;
  • виготовлення технічного паспорта з узаконеними змінами;
  • державна реєстрація права власності на легалізований об’єкт нерухомості.

Всі ці дії вимагають професійного знання законодавства і наявності штату фахівців різних технічних і юридичних напрямків. Вам буде потрібна комплексна допомога. Ми не радимо узаконювати самовільне будівництво, реконструкцію або перепланування самостійно, так як в більш ніж 90% випадків після невдалих спроб власники все одно звертаються до фахівців з питань легалізації нерухомості, але при цьому втрачають час і кошти.
КБТІ надає послуги узаконення і легалізації самовільного будівництва, реконструкції або перепланування об’єктів житлового і нежитлового фонду будь-якої категорії складності. Наша робота – це гарантія того, що легалізація нерухомості буде проведена в найкоротші терміни відповідно до встановлених законним нормам і правилам, з результатом на користь інтересів замовника.

Телефонуйте або надсилайте заявку і дізнайтеся більше про терміни і вартість проведення процедури легалізації нерухомості.
Первинна консультація безкоштовна.

ВІДГУКИ

наших клієнтів:

Олена Мовчан, м. Київ

Я звернулася в дану компанію за технічним паспортом на квартиру.
Зробили все дуже швидко: приміщення приїхали дивитися і переміряти в той же день, документи отримала на наступний день після візиту представників. Мені сподобалося співпрацю.

Ірина Грінченко, м. Київ

Отримала техпаспорт на заміський будинок за добу !!! Вранці обмір, на наступний ранок документ у мене на руках. Ціни нижче ніж у інших.

Ніна Шевченко, м. Київ

Замовили техпаспорт на квартиру, отримали в строк і з доставкою додому. Окреме спасибі Сергію за консультацію!

Микола Шархановіч, м. Київ

У компанії КБТІ замовляв технічний паспорт на квартиру. Залишився всім задоволений, ввічливий персонал. Все сподобалося, рекомендую всім

ВIДПРАВТЕ ЗАЯВКУ
Ми надамо послуги
з Вашою мінімальною участю!
ВIДПРАВИТИ ЗАЯВКУ

НАШI КЛIЕНТИ:

Заявка