01033, г. Киев, ул. Жилянская, 59, DIPLOMAT HALL kbti.kiev@gmail.com
(044)227-09-50 (096)777-42-59 (099)777-42-59
Експертиза кошторисної
документації
Детальніше

ВАРТІСТЬ послуг

Вид послугиВартістьТерміни виготовлення
Будівельно-технічна експертизавiд 15 000 грнпротягом 5 днів

Проектна документація: як проводиться її експертиза?

Згідно з чинним законодавством України експертиза кошторисної документації – це завершальний етап в розробці проектів будівництва, яка проводиться перед затвердженням проектної документації. Експертизі підлягають будівельні об’єкти класу наслідків (відповідальності) СС1; СС2; СС3 (експертиза проекту будівництва).

Що це означає на практиці, і як проводиться експертиза документації на такі об’єкти? Розповідають експерти КБТІ.

Перш за все, які саме об’єкти будівництва підлягають обов’язковій експертизі проектної документації?

 • Ті, що відносяться до класів СС2 (середні наслідки) і СС3, (значні наслідки) – в частині дотримання нормативів з питань санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, міцності, надійності і довговічності, кошторисної частини та інших розділів.
 • Ті, що розташовані на території зі складними геологічними умовами або в умовах техногенних зон.
 • Ті, що споруджуються на кошти з міських, державних або обласних бюджетів з кошторисною документацією на суму понад 300 000 гривен.
 • Ті, що згідно із Законом України можуть впливати на екологічну обстановку.
  Для підтвердження правильності прийнятих проектних рішень за індивідуальним замовленням забудовника також може проводитися перевірка з видачею експертного оцінювання як по об’єкту в цілому (для класу наслідків СС1), так і за окремими напрямами експертизи та розділах проектної документації (класи наслідків СС2 і СС3).

Сама експертиза кошторису проводиться в кілька послідовних етапів.

 1. Замовник подає офіційний лист із запитом на проведення експертизи проекту будівництва певній стадії. До листа додаються анкета замовника, проектна документація, необхідні креслення, розрахунки і інші підтверджуючі документи. За наданими документами розраховується вартість проведення експертизи.
 2. Сертифікований експерт проводить експертизу проектної документації в частині дотримання вимог державних будівельних норм і стандартів з видачею замовнику виявлених зауважень (відхилень від нормативів) для їх усунення.
 3. Після усунення зауважень замовником проектна документація та інші необхідні документи передаються експерту на повторний розгляд. Від терміну і якості відпрацювання зауважень залежить загальний час проведення експертизи.
 4. Після приведення проекту будівництва у відповідність з державними нормами і стандартами експерт складає експертну оцінку, в якій містяться всі дані і висновки.
 5. При проходженні експертизи у замовників експертизи є можливість отримання консалтингових, консультаційних послуг.

КБТІ надає інжинірингові послуги проведення експертизи кошторисної та проектної документації об’єкта будівництва в найкоротші терміни з мінімальною втратою часу замовника.

Ви можете замовити експертизу як для кошторисної частини проекту, так і для проекту в усіх напрямках відразу. Для цього необхідно надати базовий пакет документів від замовника (особисті документи фізичної особи або юридичної особи), проектну документацію, кошторисну документацію, реєстр документів, а також лист-заяву та анкету встановленого зразка.

У КБТІ ви зможете отримати експертизу проектної документації об’єкта будівництва в найкоротші терміни. Вартість (ціна) експертиза проекту будівництва Вас приємно здивує!

Для того, щоб отримати оперативну прорахунок за послугою – надішліть заявку онлайн або зателефонуйте нам!

ВІДГУКИ

наших клієнтів:

Олена Мовчан, м. Київ

Я звернулася в дану компанію за технічним паспортом на квартиру.
Зробили все дуже швидко: приміщення приїхали дивитися і переміряти в той же день, документи отримала на наступний день після візиту представників. Мені сподобалося співпрацю.

Ірина Грінченко, м. Київ

Отримала техпаспорт на заміський будинок за добу !!! Вранці обмір, на наступний ранок документ у мене на руках. Ціни нижче ніж у інших.

Ніна Шевченко, м. Київ

Замовили техпаспорт на квартиру, отримали в строк і з доставкою додому. Окреме спасибі Сергію за консультацію!

Микола Шархановіч, м. Київ

У компанії КБТІ замовляв технічний паспорт на квартиру. Залишився всім задоволений, ввічливий персонал. Все сподобалося, рекомендую всім

ВIДПРАВТЕ ЗАЯВКУ
Ми надамо послуги
з Вашою мінімальною участю!
ВIДПРАВИТИ ЗАЯВКУ

Фахівці Київського Бюро Технічної Iнвентаризації знають, як швидко провести будівельно-технічну експертизу.

Заявка