Введення в експлуатацію

Будь-яка побудована, відреставрована, переобладнана будівля обов’язково має бути введена в експлуатацію. Без документального підтвердження цієї процедури об’єктом нерухомості не можна користуватися та підключати його до комунікацій. Також ви не зможете оформити цю нерухомість у власність і укладати угоди з її участю.

Ввод в эксплуатацию

Якщо йдеться про будівлю, зведену самовільно, без дозволів та cупровідної документації, вам знадобиться узаконити самобудову. У комплексі послуг КБТІ з легалізації самобудови вже передбачено введення будівлі в експлуатацію.

Якщо ви побудували чи реконструювали будівлю за всіма правилами, ви можете ввести будинок в експлуатацію самостійно, але для цього потрібно витратити чимало часу і сил. Процедура також може затягнутися, якщо ви відразу не надасте весь пакет потрібних документів.

Терміни введення нерухомості в експлуатацію

Для того, щоб будинком можна було легально користуватися, спершу вам потрібно оформити повідомлення про початок будівництва або реконструкції, а потім – декларацію або сертифікат:

  • декларація про готовність об’єкта до експлуатації оформляється в тому випадку, якщо площа нерухомості до 300 м2;
  • сертифікат про готовність об’єкта до експлуатації оформляється, якщо площа нерухомості понад 300 м2.

Також можуть знадобитися й інші специфічні документи

Після роботи з вашими документами ДАБК або видає сертифікат відповідності, або відмовляє в ньому. Щоб мінімізувати ризик відмови, потрібно правильно оформляти всю документацію, і для цього потрібен досвід.

Зателефонуйте нам прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію про введення в експлуатацію будинку:

  • КБТІ надає повний юридичний супровід вашого замовлення.
  • КБТІ працює на ринку України понад 10 років, і за цей час ми ввели в експлуатацію велику кількість об’єктів.
  • КБТІ не видає «липових» документів, з якими у клієнтів потім точно виникнуть проблеми.
  • КБТІ приймає заявки навіть на «складні» випадки, пов’язані з узаконенням самовільного будівництва і введення в експлуатацію.
  • КБТІ надає всі супутні введенню в експлуатацію послуги: оформлення техпаспорта на нерухомість, реєстрація права власності і.т.д.
  • КБТІ дає точний перелік документів, потрібних для оформлення об’єкта в держструктурах, точний перелік витрат.

Ціна введення будинку в експлуатацію в Києві і області

Ми не можемо назвати вам точну ціну перш, ніж вивчимо ваш випадок, пакет наявних документів і стадію узаконення будівництва або ремонту. Вартість розраховується окремо в кожному випадку. Зв’яжіться з нами, проконсультуйтеся про введення нерухомості в експлуатацію вже зараз за телефонами, вказаними на сайті, або через онлайн-консультанта.

Ви завжди можете нам зателефонувати:

(099) 777 42 59|(096) 777 42 59|(044) 227-09-50