Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Кожен побудований або реконструйований об’єкт нерухомості в обов’язковому порядку підлягає процедурі введення в експлуатацію. Без документального підтвердження про готовність об’єкта до експлуатації нерухомість відноситься до категорії самовільного будівництва. Власник такого об’єкта не зможе оформити і зареєструвати права власності, підвести інженерні комунікації або провести нотаріальні дії з даною нерухомістю.

Для того, щоб об’єктом нерухомості можна було легально користуватися, спершу вам потрібно отримати повідомлення про початок будівельних робіт або реконструкції, а по завершенню будівництва – декларацію або сертифікат про готовність об’єкта до експлуатації.

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації оформляється в тому випадку, якщо площа нерухомості до 300 кв.м. Сертифікат про готовність об’єкта до експлуатації – якщо площа нерухомості понад 300 кв.м.

Також може знадобитися пакет інших документів, склад якого формується індивідуально і залежить від специфіки і категорії складності об’єкта нерухомості.

Ви можете спробувати ввести будинок в експлуатацію самостійно, але для цього потрібно витратити чимало часу і сил. Процедура також може затягнутися, якщо ви відразу не надасте повний пакет необхідних документів. Щоб мінімізувати ризик відмови у видачі декларації або сертифіката, важливий досвід.

КБТІ надає повний юридичний супровід кожного замовлення.

Вартість послуг розраховується індивідуально. Зв’яжіться з нами і отримаєте безкоштовну консультацію.

ВІДГУКИ
наших клієнтів:
ВІДПРАВТЕ ЗАЯВКУ
Ми надамо послуги з Вашою мінімальною участю!

Фахівці Київського Бюро технічної інвентаризації знають,

як швидко ввести нерухомість в експлуатацію

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.