Техпаспорт на квартиру в Києві та області

Технічний паспорт на квартиру – це документ, який містить інформацію про показники об’єкта, а саме: адреса, кількість поверхів, загальна та житлова площі, план поверхів, рік побудови, інженерне обладнання та законність будівлі.

Цей документ не є правовстановлюючим, але без нього ви не зможете продати квартиру, оформити право власності, взяти кредит під заставу або виконати будь-яку іншу операцію з цією нерухомістю.

Які документи потрібні, щоб оформити техпаспорт квартири?

Виготовлення первинного технічного паспорта

техпаспорт на квартиру бти в киеве и областивідбувається при купівлі житла в новобудові або приватизації квартири. Якщо ви оформлюєте техпаспорт на квартиру в новобудові, для заявки вам потрібні: паспорт і ІНПП власника, інвестиційний договір із забудовником, сертифікат про введення будинку в експлуатацію, проектна документація, довідка про підтвердження поштової адреси і акт приймання-передачі квартири.

Вас також може зацікавити:

Якщо ви оформлюєте техпаспорт на квартиру з метою приватизації, вам знадобляться: ордер або ордер і довідка з ЖБК (якщо будинок кооперативний), паспорт і ІНПП власника, а також заява на проведення технічної інвентаризації.

Оформлення вторинного технічного паспорта

відбувається, коли змінюється власник квартири в результаті купівлі-продажу, дарування, міни, розділу, спадщини, для відновлення втрачених документів, а також після перепланування, реконструкції, підключення комунікацій. Для оформлення замовлення знадобляться: правовстановлюючі документи на квартиру, паспорт і ІНПП власника, заява на проведення технічної інвентаризації, старий техпаспорт (якщо є). Може знадобитися проектна документація.

Термін виготовлення технічного паспорта на квартиру в Києві та Київській області – від одного до п’яти днів. Ви можете залишити заявку в онлайн режимі або по телефону, а також отримати безкоштовну консультацію з питань, пов’язаних з виготовленням техпаспорта.

Як замовити техпаспорт квартири:

Залиште заявку онлайн або по телефону.

Ми обговорюємо час візиту інженера БТІ для замірювання.

Інженер проводить обстеження та заміри.
КБТІ знадобиться від 1 дня для оформлення документа.

Ви отримуєте готовий техпаспорт.
 

Орієнтовна ціна техпаспорта на квартиру до 100 м2 в Києві та Київській області

  • термінове оформлення за 1 день – від 1000 грн.
  • оформлення протягом 5 днів – від 500 грн.

Щоб уточнити вартість оформлення технічного паспорта на квартиру, проконсультуватися з питань, пов’язаних з документами, зв’яжіться з нами через онлайн-консультанта на сайті або зателефонуйте нам.

 

Ви завжди можете нам зателефонувати:

(099) 777 42 59|(096) 777 42 59|(044) 227-09-50