Техпаспорт на нежитлове приміщення в Києві та області

Магазин або склад, майстерня або офіс, аптека або кафе — все це нежитлові приміщення загального призначення, на які можна оформляти право власності та потім продавати, здавати в оренду, використовувати як заставу для кредиту і переводити в статутний фонд юридичних осіб. Для будь-яких операцій з нерухомістю вам знадобиться технічний паспорт приміщення. Цей документ містить інформацію про технічні показники об’єкта: адреса, поверховий план, поверховість, площі, характеристику конструктивних елементів і комунікацій, законність спорудження. техпаспорт нежилого помещения

КБТІ займається виготовленням технічних паспортів нежитлових приміщень в Києві та Київській області. Термін роботи – від 1 до 5 днів. 

Етапи виготовлення техпаспорту на нежитлове приміщення:

Оформлення заявки по телефону
Ми домовляємося з вами про час приїзду інженера БТІ для проведення замірювань.
Виїзд фахівця.
Він робить потрібні вимірювання, проводить технічну інвентаризацію стану приміщення.
Оформлення
Ми виконуємо потрібні розрахунки, готуємо креслення та оформлюємо документи.
Ви отримуєте готовий техпаспорт

Для оформлення техпаспорта вам знадобляться: правовстановлюючі документи на приміщення, паспорт і ІНПП власника, заява на проведення технічної інвентаризації. Може знадобитися проектна документація. Для юридичних осіб-замовників список документів відрізняється, тому зателефонуйте нам прямо зараз і отримайте безплатну консультацію з питань, пов’язаних з оформленням технічного паспорта.

Ви завжди можете нам зателефонувати:

(099) 777 42 59|(096) 777 42 59|(044) 227-09-50