Самобудова

Самобудова – це будь-яка будівля, яка була зведена без дозволу державної архітектурно-будівельної інспекції або з іншим порушенням:

  • на ділянці, що не була відведена для цієї мети;
    без документа, який дає право на проведення будівельних робіт;
    з відхиленням від будівельних норм і правил.

узаконить самострой в киеве

Навіть якщо ви зводите будинок на своїй землі, без отримання будівельного паспорта та дотримання інших процедур ви станете власником лише будівельних матеріалів, а не нерухомості. А це означає, що і розпоряджатися нею ви не зможете. До такого будинку не можна законно підвести електрику і газ, прописати в ньому свою сім’ю, продати або залишити у спадок. За самовільне будівництво передбачений штраф; в деяких випадках будівля може бути знесено за ваш рахунок. Тому узаконити самобудову – це перше, що ви повинні зробити, якщо вели будівництво без дозволів.

Узаконити самобуд в Києві та Київській області можна самостійно, але це займе багато часу і сил: вам знадобиться обійти далеко не одну інстанцію, щоб спершу зібрати потрібні документи, а потім пройти всі етапи оформлення прав на нерухомість. Доручіть цю роботу нам і просто живіть собі на втіху: КБТІ візьме на себе вирішення вашої проблеми.

Якщо у вас є питання про те, як легалізувати самобудову, телефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію: (099) 777 42 59, (096) 777 42 59, (044) 227-09-50

Порядок узаконювання самобудови:

Заявка
Ви залишаєте заявку. Ми проводимо потрібні консультації, складаємо список необхідних документів і укладаємо договір.

Оформлення законного об'єкта будівництва.
Під час цього етапу ми отримуємо будівельний паспорт або містобудівні умови, легалізуємо проектну документацію, отримуємо дозвіл на будівництво, проводимо технічну інвентаризацію, оформляємо техпаспорт нерухомості та декларацію про готовність об’єкта до експлуатації. За необхідності на цьому етапі робіт можна також оформити висновок про пайову участь, отримати рішення про присвоєння поштової адреси.
Оформлення права власності на об'єкт
Ми подаємо заяву і пакет документів до Державної реєстраційної служби України. Результатом оформлення права власності є Витяг з держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Строки легалізації самобудови — від 1 месяця.

Скільки коштує узаконити самовільну забудову?

Ціна легалізації залежить від багатьох факторів: де знаходиться нерухомість, на якій стадії узаконення зараз проект, яких документів не вистачає для оформлення дозволів та багато чого іншого. Вартість розраховується окремо в кожному конкретному випадку. Щоб дізнатися орієнтовну ціну, зв’яжіться з нами по телефону або через онлайн-консультанта на сайті.

Ви завжди можете нам зателефонувати:

(099) 777 42 59|(096) 777 42 59|(044) 227-09-50