Витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно в Києві та області

Виписка з реєстру БТІ – важливий документ, необхідний для проведення угод, пов’язаних з нерухомим майном (купівля / продаж, дарування, оренда та інше). Документ підтверджує те, що саме ви є власником певного об’єкта нерухомості. Видається виписка з реєстру прав власності на нерухоме майно на підставі заяви, складеного за встановленою формою. Форма затверджена Міністерством юстиції України, і доступна тільки тим людям, які мають право відповідно до законів, підтверджуючи даний факт відповідними документами.

Навіщо потрібна виписка з реєстру прав власності?

Найчастіше виписка з реєстру прав на нерухоме майно потрібна, якщо ви хочете оформити іпотеку і виставити існуюче майно в якості застави, отримати кредит на велику суму грошей, для отримання спадщини, дарування, при проведенні операцій купівлі / продажу нерухомості, здачі нерухомого майна в оренду і т.д. Це робиться для того, щоб підтвердити відсутність заборгованостей на об’єкт нерухомості.

Якщо вам потрібна виписка з реєстру прав власності, ви можете самостійно звернутися в БТІ і отримати довідку, надавши їм:

– документ, який підтверджує ваше право власності на певний об’єкт нерухомості;
– технічну документацію об’єкта, на який потрібно отримати витяг з реєстру;
– копію паспорта та ідентифікаційного коду власника нерухомості.

Але як показує практика, далеко не завжди вдається відразу отримати витяг на право власності, що пов’язано з різними юридичними моментами.

Оптимальним рішенням у даній ситуації, вам необхідно звернутися в ТОВ «КИЇВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ». Наші налагоджені зв’язки з БТІ та службою реєстру речових прав на нерухомість дозволяє максимально оперативно отримати всі необхідні вам документи різні об’єкти власності: приватний будинок, квартиру, садовий будинок, гараж, земельну ділянку та різні нежитлові об’єкти.

Без сприяння наших юристів, отримання довідки може займати до 30 днів, а наше сприяння прискорює дані процес в кілька разів. Отримавши витяг з реєстру нерухомого майна, строк дії становить 3 місяці.

Отримання виписки з реєстру прав власності на нерухомість разом з нашими юристами.

Ми працюємо в цій галузі вже більше 10 років, тому завдяки великому досвіду наших фахівців можемо запропонувати отримати витяг з реєстру прав власності в Києві та Київській області на максимально вигідних умовах. Чи зможемо мінімізувати всі витрати грошей і часу, подамо необхідні документи в органи реєстру і прискоримо термін отримання виписки з БТІ.

У разі проведення реконструкції, або перепланування нерухомості, аналогічно можемо допомогти їх узаконити, замовити отримання техпаспорта після проведення інвентаризації. Якщо ви вже подали документи, але не можете добитися повноцінної відповіді і отримати витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно, наші фахівці можуть включитися в процес і прискорити його. При співпраці з нами, ви будете впевнені в тому, що отримаєте довідку БТІ в Києві в зазначений час і за вказаною ціною. Якщо необхідно, завжди можемо забезпечити кваліфікованою консультацією по питаннях, що цікавлять.

Якщо вам необхідна виписка з реєстру прав власності на квартиру, приватний будинок, землю або інше майно, вам потрібно просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

 

Ви завжди можете нам зателефонувати:

(099) 777 42 59|(096) 777 42 59|(044) 227-09-50