Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Будівництво, реконструкція або капітальний ремонт без дозвільних документів робить нерухомість незаконною. Це означає, що таким нерухомим майном заборонено легально користуватися, проводити державну реєстрацію права власності, здійснювати нотаріальні угоди (оформляти договори купівлі-продажу, дарування, іпотеки і т.д.). У таких випадках необхідно виконати передбачені законом дії, за допомогою яких дану нерухомість можна легалізувати. Ця процедура ще називається узаконенням.

Узаконення нерухомості – це комплекс послідовних робіт, який включає в себе:

  • обстеження і обмір об’єкта;
  • аналітика правовстановлюючих та технічних документів;
  • підготовка дозвільних документів і технічних висновків підтверджують легальність будівельних і ремонтних робіт на об’єкті;
  • виготовлення технічного паспорта з узаконеними змінами;
  • державна реєстрація права власності на легалізований об’єкт нерухомості.

Всі ці дії вимагають професійного знання законодавства і наявності штату фахівців різних технічних і юридичних напрямків. Вам буде потрібна комплексна допомога. Ми не радимо узаконювати самовільне будівництво, реконструкцію або перепланування самостійно, так як в більш ніж 90% випадків після невдалих спроб власники все одно звертаються до фахівців з питань легалізації нерухомості, але при цьому втрачають час і кошти.
КБТІ надає послуги узаконення і легалізації самовільного будівництва, реконструкції або перепланування об’єктів житлового і нежитлового фонду будь-якої категорії складності. Наша робота – це гарантія того, що легалізація нерухомості буде проведена в найкоротші терміни відповідно до встановлених законним нормам і правилам, з результатом на користь інтересів замовника.

Телефонуйте або надсилайте заявку і дізнайтеся більше про терміни і вартість проведення процедури легалізації нерухомості.
Первинна консультація безкоштовна.

ВІДГУКИ
наших клієнтів:
ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ
Ми надамо послуги з Вашою мінімальною участю!

Фахівці Київського Бюро технічної інвентаризації знають,

як швидко узаконити нерухомiсть

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.