Узаконення нерухомості

Будівництво, а іноді навіть ремонт без певних дозвільних документів робить нерухомість незаконною. Це означає, що такою нерухомістю не можна легально користуватися, оформити на неї право власності, проводити з нею операції – продавати, дарувати, залишати у спадок. Але закон передбачає і особливу процедуру, за допомогою якої можна зробити цю нерухомість легальною. Ця процедура називається узаконенням.

Узаконення нерухомості – це комплекс робіт, які включають в себе:

  • обстеження об’єкта,
  • підготовку дозволів і документів для проведення будівельних робіт або, якщо роботи вже проведені, їх легалізацію,
  • оформлення законності будівельних робіт,
  • введення об’єкта нерухомості в експлуатацію,
  • реєстрацію права власності на об’єкт нерухомості.

узаконивание самостроя, узаконивание перепланировки в киевеВ результаті узаконення ви отримуєте актуальний технічний паспорт нерухомості та витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності. Ці документи потрібні для проведення будь-яких операцій з нерухомістю.

Всі ці стадії вимагають доброго знання законодавства та вміння правильно оформляти документацію, і людині, яка займається цим вперше, легко заплутатися в послідовності дій та звернень. Вам буде потрібна допомога фахівця, який за короткий час збере потрібні офіційні папери і зафіксує всі стадії узаконення нерухомості в державних органах. Ми не радимо займатися узаконенням самовільного будівництва або перепланування самостійно: як показує практика, в більш ніж 90% випадків після невдалих спроб люди все одно звертаються до фахівців в питаннях легалізації, але при цьому втрачають більше часу. А в деяких випадках час критично важливий!

КБТІ пропонує свою допомогу в узаконенні самовільного будівництва, перепланування у квартирі чи будинку, реконструкції нерухомостіНаша робота – це гарантія того, що легалізація перепланування або самовільної забудови буде проведена за всіма правилами, з гарантованим результатом на користь ваших інтересів. Ми не кидаємо на півдорозі навіть складні з юридичної точки зору випадки узаконення. Первинна консультація є безплатною та ні до чого не зобов’язує.

Телефонуйте прямо зараз і дізнайтеся більше про терміни проведення узаконення та документи, які вам потрібні для початку процедури легалізації нерухомості.

Ви завжди можете нам зателефонувати:

(099) 777 42 59|(096) 777 42 59|(044) 227-09-50